протоієрей Павло Захарук

Протоієрей Павло Васильович Захарук народився 16 червня 1987 року в смт. Веселинове, Веселинівського району, Миколаївської області в сім’ї прот. Василія Захарука.

2002 р. здобув незакінчену середню освіту в Снятинській гімназії.

2004 р. закінчив Задубрівську ЗОШ І-ІІІ ступенів.

2008 р. закінчив бакалаврат богословського відділення Київської Богословської академії при Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича та здобув кваліфікацію бакалавра богослов’я.

2009 р. здобув науковий ступінь магістра в Івано-Франківському богословському інституті.

7 липня 2008 року Святійшим Патріархом Філаретом за Божественною Літургією був рукоположений у сан диякона.

2 жовтня 2008 року був рукоположений в сан священика.

2009 році закінчив навчання в ЧНУ та здобув кваліфікацію спеціаліста «релігієзнавства».

З 7 лютого 2014 року призначений настоятелем храму Почаївської ікони Божої матері с. Задубрівці.

У вересні 2016 вступив до аспірантури національного університету «Острозька Академія» для здобуття наукового ступеня доктор філософії з галузі релігієзнавство.

Виховує двоє дітей, працює вчителем християнської етики в Задубрівській ЗОШ І-ІІІ ступенів.

«  Листопад 2017  »