протоієрей Микола Марусяк

Кандидат богословських наук, настоятель Свято-Вознесенського храму, клірик Свято-Троїцького собору в м. Снятині.

Народився 22 жовтня 1980 року в селі Коршів Коломийського району в сім'ї священика.

1987 року пішов до 1 класу Снятинської середньої школи № 1. Закінчив школу 1997 року із золотою медаллю.

Того ж року став студентом Івано-Франківської духовної семінарії.

Після закінчення семінарії вступив на філософсько-теологічний факультет Чернівецького державного університету ім. Ю.Федьковича (2000 р.).

2003 року рукоположений в сан диякона, а 2005 р. - в сан священика архієпископом Іоасафом (Василиківим) і призначений настоятелем Свято-Вознесенської церкви у м. Снятині.

2005 року закінчив Чернівецький університет і вступив до Аспірантури при Київській духовній академії. Цього ж року прийнятий на посаду викладача "Християнської етики" Снятинської середньої школи ім.В.Стефаника, а з 2006 р. - і Снятинської середньої школи-інтернат (нині - НВК "Снятинська ЗОШ І-ІІІ ступенів - ліцей").

Від травня 2005 року - автор і ведучий програми "Воскресіння" на Снятинському телебаченні.

2008 року захистив кандидатську дисертацію на тему "Греко-православний богословський факультет Чернівецького університету (1875-1940): значення для православної теології в історичній ретроспективі", за що було присвоєно вчений ступінь кандидата богословських наук.

З вересня цього ж року - викладач богословського відділення Київської Православної Богословської академії при філософсько-теологічному факультеті Чернівецького національного університету імені Ю.Федьковича.

З 2013 року - викладач латинської мови Снятинської гімназії.

Депутат Снятинської міської ради VI демократичного скликання (2010-2015 рр.).

Член виконкому Снятинської міської ради (з 2015 р.)

Остання нагорода - хрест із прикрасами.

«  Листопад 2017  »