Пасхальне послання

Високопреосвященнійшого ІОАСАФА

митрополита Івано-Франківського і Галицького

всечесному духовенству, чернецтву

та боголюбивим братам і сестрам

нашої Святої Української Православної Церкви Київського Патріархату

на Прикарпатті

ХРИСТОС ВОСКРЕС!

"В цей день що створив його
Господь радіймо і веселімося
в ньому"(Пс.117,24)

Возлюблені у Христі всечесні духовні отці, брати і сестри, дорога наша християнська родино нашого улюбленого Прикарпатського Краю, весь Православний світ і свята Українська Православна Церква Київського Патріархату разом із своєю паствою у всіх Храмах України прославляє і величає воскреслого з мертвих Господа нашого Ісуса Христа і благовіствує людям, що Воскресіння Господа було торжеством життя, перемогою над смертю, джерелом нашого воскресіння і життя вічного.

"Раннім ранком" схвильовано із сльозами на очах зраділа Марія Магдалина, побачивши живого Господа Ісуса Христа, якого вона разом із іншими мироносицями шукала поміж мертвими. Радістю великою раділи ученики і апостоли, коли воскреслий Господь неодноразовими Своїми явленнями, протягом сорока днів утверджував їх в істині Свого Воскресіння з мертвих, і повчав їх про Царство Боже . (Лк.24,36-48; ;Діян.1.2-9)

Апостол Павло, проповідуючи про Воскресіння Христове, навчає, що в "Христі всі оживуть, Христос Воскрес із мертвих, первісток з померлих" (1Кор.15,22-23)

Святитель Іоан Золотоустий богонатхненно повчає, що день Воскресіння Господа Нашого Ісуса Христа - це спасенний празник, запорука світу, подолання смерті, тому й сама смерть у нас тепер називається не смертю, а успінням, заспокоєнням.

Апостоли Христові по вознесінню свого Учителя і Господа, одержавши благодатні дари Святого Духа в День П'ятидесятниці, радіючи, з великою силою свідчили світові про Христа Розп'ятого і воскреслого. Прославляючи Господа, вони з любов'ю сповіщали про Його Божественне вчення, про майбутнє загальне воскресіння (Мк.16,20)

У ці нелегкі часи, які переживає людство, явимо справами своє християнське покликання, підтримаємо один одного, щоб ніхто не відчував себе приниженим, залишеним, бідним, скривдженим. Бажаю усім вам невпинно прагнути линути до Неба в своїх думках, вчинках і намірах, пам'ятаючи апостольські слова: "Отже, якщо ви воскресли з Христом, то шукайте горнього, де Христос сидить праворуч Бога" (Кол. 3,1). .

Молю Воскреслого Господа, щоб Він дарував нашій улюбленій Батьківщині мир, злагоду і процвітання, а вам послав Свою благодатну допомогу у вашому житті.

Дорогі у Христі всечесні духовні отці, возлюблені брати і сестри від усієї повноти свого серця вітаю Вас із Святом Свят, Воскресінням Господа і Бога нашого Ісуса Христа. Радіймо нині і веселімося!

Бо від смерті до життя і від землі до Небес Христос Бог нас перевів і підніс, і явив нам іншого життя початок

У цей святочний день обіймаю і вітаю кожного з вас, розділяючи свою радість з усіма, хто сповідує ім'я Христове, і з кожним, хто готовий прийняти у своє серце радість Пасхального вітання:

"Христос, що Воскрес із мертвих, смертю смерть подолав і тим, що у гробах, життя дарував, істинний Бог наш, за молитвами Пречистої Своєї Матері і всіх святих помилує і спасе нас".

Христос Воскрес !

Воістину Воскрес !