священик Дмитро Джус

Священик Дмитро Васильович Джус народився 9 травня 1990 року в селі Підлісся Тисменицького району в сім'ї священика.

Згодом разом з батьками переїхали до с. Потічок Снятинського району.

1996-2000 рр. – навчався у молодших класах Потічківській ЗОШ І-ІІ ступенів, після чого вступив до 1 класу Снятинської гімназії

Після закінчення гімназії, у 2007 році вступив на навчання на Богословське відділення КДА при філософсько-теологічному факультеті ЧНУ ім. Ю.Федьковича.

2011 р. - отримав базову вищу освіту за напрямом підготовки "теологія" та здобув кваліфікацію бакалавра богослов'я.

Того ж року вступив до магістратури Івано-Франківського богословського інституту, навчання в якому завершив 2012 року, захистив магістерську роботу на тему "Другий всеукраїнський православний церковний собор УАПЦ 1927 р. та його наслідки" і отримав повну вищу освіту, здобувши кваліфікацію магістра богослов'я.

19 вересня 2011 року – рукоположений в сан диякона архієпископом Іоасафом (Василиківим).

2012 року – закінчив ЧНУ ім.Ю.Федьковича і отримав повну вищу освіту за спеціальністю "релігієзнавство" та здобув кваліфікацію релігієзнавця, викладача філософсько-релігієзнавчих дисциплін.

13 вересня 2015 р. рукоположений  у сан пресвітера митрополитом Іоасафом (Василиківим).

Клірик храмів Різдва Пресвятої Богородиці в с. Русів та Воздвиження Чесного Хреста Господнього в с. Потічок.

Остання нагорода – наперсний хрест (2015 р.).

«  Вересень 2017  »